PREMIUM HAVÍŘOV – FK ADRIA NOVÝ BOR 9:1 (7:0)

Utkání bylo od samého počátku jednoznačnou záležitostí mistra. Už v prvním poločase nasázeli Havířované hostům sedm branek a o osudu utkání tak bylo rozhodnuto. Ve druhém poločase domácí polevili a šetřili síly na další zápas. Nekoncentrovanosti Premia využili hosté kčestnému úspěchu, což domácí vyburcovalo kopětovnému zvýšení aktivity a výsledkem byly další dvě branky vsíti hostů.

Branky: Wdówka 3 (.), Cieslar 2 (12. a 39.), Vlček (6.), Galuška (11.), Miczka (19.), Kilnar (36.) – Kloubek (34.)

PREMIUM HAVÍŘOV – CHEMCOMEX PRAHA 3:2 (2:1)

Vrepríze loňského finále měli domácí skvělý vstup do utkání, když už v5. minutě vedli po brankách Galušky a Kilnara 2:0. Hosty vrátil do zápasu ve 13. minutě Uhlíř, který dostal příliš prostoru před brankou Premia – 2:1. O tři minuty později mohl zvýšit Galuška opět na dvoubrankový rozdíl, ale brankář Vozár jeho střelu vyrazil na roh.

Hned vprvní minutě druhého poločasu měl zvýšní náskoku na noze Miczka, ale i jeho brankář Vozár vychytal. Spostupem času převzali taktovku do ruky hosté. Tlak Pražanů sílil ve 28. minutě byli blízko vyrovnání, ale na teč Štorce stačil brankář Hekera zareagovat. Ve 32. minutě domácí brankář chytil i tvrdou střelu zpřímého kopu. Vzápětí se na druhé straně objevil včisté brankové příležitosti Cieslar, ale tomu se nepodařilo přehodit vybíhajícího brankáře. Za další čtyři minuty se už skóre měnilo. Miczka se dostal až před brankáře Vozára, jeho střelu gólman vyrazil, ale na dorážku Vlčka už neměl nárok – 3:1. Hosté se nevzdávali. Ve 39. minutě měli dvě velké brankové příležitosti, ale Hekera výbornými zákroky Premium podržel. Pražané se dočkali zkorigování výsledku až deset vteřin před koncem utkání, když nevydařená střela Uhlíře nečekaně proklouzla až do branky Premia.

Branky: Galuška (4.), Kilnar (5.), Vlček (36.) – Uhlíř 2 (13. a 40.)