Lídr tabulky nastoupil kdalším dvěma zápasům vHlučíně. Nejdříve porazil Zlín, ale pak podlehl ve šlágru kola po dramatickém boji druhému Jestřabí. To nyní ztrácí na obhájce titulu a stále vedoucí tým ligy pouze dva body.

PREMIUM HAVÍŘOV – VŠSK UNIVERZITA ZLÍN 1:0 (1:0)

Do první velké brankové příležitosti se ve 2. minutě dostal hostující Pulkert, který šel téměř sám na branku Premia, ale tísněn dobíhajícím obráncem vystřelil pouze vedle branky. Poté Havířované vytvořili tlak i šance. Střelu Vlčka gólman Zlína vyrazil a pokusy Dorozla a Neumana mířily těsně mimo. Ve 12. minutě spálil stoprocentní brankovou příležitost Kilnar, který dokázal přestřelit poloprázdnou branku Zlína zjednoho metru. O minutu později se už Premium prosadilo, když skóre otevřel pohotový Miczka. Do konce první půle si obě družstva vypracovala po jedné vyložené brankové příležitosti, ale střelci měli vychýlené mušky, takže skórem nepohli.

Hned na začátku druhé části mohl Zlín vyrovnat. Přímý kop Malého brankář Hekera svypětím všech sil vytěsnil mimo tyče. Pak se oba celky soustředily spíš na bránění, takže diváci moc pohledných akcí neviděli. První se probudili Valaši. Ve 31. minutě se dostal do brejku Hrančík, kterého opět vychytal Hekera. Ve 33. minutě mohl náskok Havířova pojistit Poláček. Ten však mířil po přihrávce Goje jen do tyče. O tři minuty později musel Premium od pohromy opět zachraňovat brankář Hekera, když vyrazil nohou nepříjemnou střelu zpřímého kopu. Sblížícím se závěrem tlak Zlína zesílil, ale Havířov už hubené vítězství uhájil.

Branka: Miczka (13.)

Premium Havířov – SK Kominte Jestřabí 2:3 (1:1)

Dlouho očekávaný duel dvou nejlepších týmů ligy začal opatrně. Obě družstva vyčkávala a čekala na chybu soupeře. Do první brankové příležitosti se v6. minutě dostal havířovský Vlček, ale jeho střelu brankář Soukeník vyrazil. Hosté využili ke skórování hned první chyby domácích. V10. minutě dostal příliš prostoru nejlepší ligový střelec Súkeník, a ten nedal brankáři Hekerovi šanci – 0:1. Stejný hráč mohl v16. minutě vedení Kominte zvýšit, Hekera jeho střelu vyrazil. Dvě minuty před přestávkou našel Miczka na brankovišti volného Goje, který stanovil poločasový výsledek na 1:1.

Hned vprvní minutě druhého poločasu dokonat obrat Dorozlo, ale jeho dělovku zastavila tyč. Když Havířované přebírali otěže zápasu do svých rukou, srazila ho chyba. Ve 25. minutě zachytil špatnou rozehrávku domácích Socha, který tvrdou a přesnou střelou od tyče dostal hosty opět do vedení – 1:2. Domácí se nevzdali a chtěli co nejrychleji vyrovnat. Ve 28. minutě Miczka jen protáhl gólmana Soukeníka. Ve 32. minutě vyrobilo havířovští hráči další hrubku vrozehrávce a chybělo jen málo, aby hosté vedli o dvě branky. Vzápětí se potvrdilo otřepané nedáš-dostaneš. Dorozlo otřel svoji střelu o jednoho zbeků a míč skončil za zády bezmocného brankáře Soukeníka – 2:2. Nerozhodný stav vydržel pouhé tři minuty. Ve 35. minutě se po signálu zrohu prosadil opět Súkeník a Jestřabí vedlo potřetí. I přes velkou snahu se už Premiu vyrovnat nepodařilo. Zkušení hosté totiž předvedli vzávěru utkání vyzrálou hru a nepustili vněkterých chvílích bezradné havířovany do vážnější šance.

Branky: Goj (18.), Dorozlo (32.) – Súkeník 2 (10. a 35.), Socha (25.)