Velký úspěch si konci sezony připsali na své konto futsalisté Premia. Kromě toho, že vyhráli PMEZ veteránů, zvítězili rovněž v souběžně hraném turnaji v mikrofutsalu.

Po zisku titulu českých mistrů tak Premium získalo další dvě cenné trofeje. Na poháru evropských mistrů postupně porazilo belgický tým Rapid Beernem 5:1, domácí katalánský Lloret Esportiv 6:0, v semifinále běloruský tým Bobri Minsk 5:1 a ve finále další český tým SK Jílové 3:1.

Premium turnaj zcela opanovalo. Kromě dvou kolektivních prvenství získalo i tři individuální ocenění, když nejlepším brankářem turnaje se stal Tomáš Meller, nejlepším střelcem turnaje Jaroslav Goj (7 branek) a nejlepším hráčem mikrofutsalu byl direktoriátem turnaje vyhlášen David Levčík.

„Jsme velice šťastni, že se nám podařilo pohár mistrů vybojovat. Byl to náš tajný cíl, ale v kategorii veteránů neznáte sílu soupeřů, takže dopředu nemůžete ambice svého týmu ani odhadovat. Soupeři nebyli vůbec špatní, jak by mohly napovídat poměrně jednoznačné výsledky. Měli ve svých řadách i výborné hráče, ale ty jsme měli ve svém kádru i my a jako tým jsme měli nejvyrovnanější kádr na všech postech, k tomu i velmi dobrou fyzickou kondici. To byl hlavní rozdíl mezi námi a ostatními," zhodnotil účinkování Premia v poháru mistrů předseda klubu Roman Pich.

Souběžně s futsalovým turnajem se hrál pohár mistrů i v mikrofutsalu. Ten se hraje na menším hřišti na velmi malé branky a jen se třemi hráči v poli bez brankářů. Premium tento druh futsalu hrálo vůbec poprvé, přesto turnaj vyhrálo. „Mikrofutsal jsme brali jen jako doplňkový turnaj. Nikdy v minulosti jsme jej nehráli a ani jsme neznali jeho pravidla. Přesto jsme se turnaje zúčastnili a nakonec ho i vyhráli, což jen potvrzuje sílu našeho týmu na tomto poháru," doplnil k mikrofutsalu Roman Pich.