Indiáni nedokázali navázat na výborné domácí představení proti Lískovci. Tentokrát jim to moc nestřílelo. „Výkon v první půli byl špatný, ale pořád se s tím dalo něco dělat. Jenže my si pak v kabině něco řekneme a ve 47. minutě inkasujeme znovu. A aby se to nepletlo, tak v 50. minutě je to 3:0 a člověk začíná přemýšlet o debaklu," konstatoval po utkání neuvěřitelně zklamaný trenér Havířova Miroslav Matušovič.

Tomu víc než prohra vadily červené karty, které tým oslabí pro nedělní derby s Petrovicemi. „Obě byly zbytečné a beru je jako totální nedisciplinovanost obou hráčů, která tým nesmyslně oslabuje. Zaráží mě to především u Kuby Hottka, který by měl jít ostatním příkladem," neskrýval rozhořčení kouč Miroslav Matušovič.

FK Nový Jičín – MFK Havířov 4:2 (1:0)

Branky: 47., 50. a 59. Lokša, 45. Rybařík – 62. Hottek, 70. Gistinger. Rozhodčí: Dorušák. ČK: 74. Hottek, 89. Wojnar (oba H). Diváci: 200.

Havířov: Směták – Klejnot, Wojnar, Babič, Pištěk – Omasta, Matušovič, Zupko (68. Cenek), Hottek, Skoupý – Trmal (46. Gistinger). Trenér: M. Matušovič.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nezveřejňuje celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, České republiky i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Vašeho deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi. Aplikaci e-paper (elektronické vydání novin) najdete ve spodní části těchto webových stránek. Deník v plném znění takto můžete po připojení číst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.