„Nejvíce mě to mrzí kvůli fanouškům. Přišlo se na nás podívat dost lidí a my jim předvedeme tohle," mrzelo bídné herní představení trenéra Indiánů Miroslava Matušoviče.

Výkon svých svěřenců nechápal. „Chybělo tomu snad všechno. Ta hra nevypadala vůbec dobře. Po nějakých standardkách jsme si vypracovali šance, ale kolik jich bylo? Dvě? Tři? Jinak ze hry vůbec nic. Byl to takový ospalý, mdlý výkon," byl Matušovič značně zklamán.

Na jeho týmu byla ve druhé části patrná nervozita, ve středu hřiště Indiánům scházela podzimní kvalita v podání dvojice Racko – Matušovič. „Filip tady už není a těžko hodnotit sám sebe. Před utkáním jsem měl dva dny horečky, tak jsem si to vyhodnotil tak, že bych mužstvu moc platný nebyl. Teď budu přemýšlet o tom, jestli to nebyla chyba," připustil někdejší výborný ligový plejer, který v divizi platí za nadstandardního hráče.

MFK Havířov – Sokol Určice 0:1 (0:1)

Branka: 30. Skopalík. Rozhodčí: Těšina – Mojžíš, Šafrán. ŽK: Vagner, Wojnar – Haluza, Hochman. Diváci: 350.

Havířov: Směták – Večeřa, Zavadzan, Michalčák, Vagner – Klejnot (81. Zupko), Babič, Wojnar, Förster, Byrtus – Horník (58. Skoupý). Trenér: Miroslav Matušovič.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nezveřejňuje celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, České republiky i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Vašeho deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi. Aplikaci e-paper najdete ve spodní části těchto webových stránek. Deník v plném znění takto můžete po připojení číst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.