Po drtivé převaze a hře na jednu bránu nedaly soupeři vůbec žádnou šanci. „Předvedli jsme spoustu výborných kombinačních akcí a diváky pobavili. I když v první půli nám to tam ještě tolik nepadalo, tak šancí bylo díky variabilitě hráček i nacvičeným akcím hodně," poznamenal trenér havířovského družstva Radomír Zábranský.

Hostující tým nevěděl, kam dřív skočit a může děkovat jen své brankářce za přijatelné skóre, které se ale ve druhé půli stejně vyšplhalo až na osm branek.

„Holky už zpřesnily koncovku. Dokázaly na soupeře vyvinout obrovský tlak," líbilo se Zábranskému herní představení svého týmu.

Druhá půle byla skutečně kopií té první, jen s tím rozdílem, že domácí tým už začal dávat góly. Střelkyně Antalíková s Volfovou se znovu prosadily, na kontě už mají pět, respektive dokonce šest branek.

„S hrou i výkonem hráček jsem opravdu spokojený. Ne kvůli tomu, že vyhrály takovým rozdílem, ale naše hra má hlavu a patu, což mě těší. Holky hrají přesně to, co po nich chci a fotbal v jejich podání jsem si na lavičce užíval," konstatoval spokojeně trenér Zábranský. „Doufám, že jsme si nějaké góly schovali i pro derby v Těšíně," dodal s úsměvem.

Gascontrol Havířov – FC Rožnov p. R. 8:0 (2:0)

Branky: 27. a 48. Antalíková, 47. a 82. Volfová, 5. Fukalová, 60. Waszutová, 63. Najvarová, 73. Míčková. Rozhodčí: Stejskal. Bez ŽK. Diváci: 63.

Havířov: Kosňovská – Motlochová, Waszutová, Šebestová, Fukalová – Antalíková, Vítková, Volfová, Míčková – Najvarová, Kupčíková. Střídaly: Holáňová, Želonková, Malyjurková. Trenér: Radomír Zábranský.