„Vyhrát divizi třikrát po sobě by se cenilo. Holky by měly mít natrénováno, v prvním utkání se ještě projevila mírná nesehranost a těžký terén, ale soupeře jsme jasně přehrávali, tvořili hru a kombinovali. Vítězství jsme si zasloužili,“ mínil trenér Havířova Radomír Zábranský.

Loděnice spoléhala hlavně na chyby domácích, přičemž jednu takovou využila, takže poločas skončil „jen“ 1:1. „Museli jsme lepit díru v útoku, ale myslím, že naše juniorky Regecová a Šebestová se toho zhostily velmi dobře,“ pochvaloval si Zábranský.

Více se mu líbila hra ve druhé půli, kdy domácí hráčky začaly hrát po křídlech a do šestnáctky Loděnice létal centr za centrem. „Na kvalitním terénu by to asi bylo o něčem jiném, ale v neděli hrajeme derby v Těšíně na umělce, takže tam by holky měly své kvality potvrdit daleko více,“ míní trenér Havířova, jemuž bude chybět Waszutová, která letí s futsalovou reprezentací do Švédska. Zastoupí ji však jiné hráčky. Konkurence v týmu je velká.

Gascontrol Havířov – SK Loděnice 3:1(1:1)

Branky: Regecová, Fukalová, Porembská – Jarošová. Rozhodčí: Černoevič. ŽK: Jarošová (L). Diváci: 100.

Havířov: Sikorová – Porembská, Pochylová, Najvarová, Denková – Fukalová, Šoborová, Waszutová, Vítková – Šebestová, Regecová. Střídaly: Motlochová, Holáňová, Krokoszová.