SK Stonava – Durman Staré Město 4:0 (1:0)

Protože se kádr Stonavy v týdnu trochu potýkal se zraněními, dostal příležitost od první minuty v základu extraligový hokejbalista Martin Kurz a určitě nezklamal. Z pozice obránce se ocitl v šanci a nahrál na gól. Obranné úkoly si rovněž splnil.

Vůbec celá obrana Stonavy působila kompaktním dojmem a soupeře pustila do jediné šance za zápas. „Úvodních dvacet minut jsme ještě byli docela nervózní, přeci jen jsme šli do zápasu s porážkou 0:4 v zádech. Brzy jsme ale deku z tohoto výsledku ze sebe shodili a opanovali dění na hřišti," přiblížil trenér domácích Miroslav Štěpánek.

Domácí se oklepávali postupně a po několika šancíh skórovali. Trefil se Martinčík  z přímého kopu. Tentýž hráč dostal v úvodu druhé půle podobnou možnost zahrávat trestňák a  stejně jako v prvním případě levačkou krásně zakroutil míč na bližší tyč – 2:0.

Pak už si domácí výhru pohlídali. „S hrou jsem byl spokojen, akorát je alarmující počet zahozených šancí, protože v úseku mezi 72. a poslední minutou jsme spálili šest vyložených šancí, ze kterých se musí aspoň půlka proměnit," poznamenal po utkání jinak spokojený trenér Štěpánek.

Branky:27. a 55. Martinčík, 65. Szczygiel, 69. Sochora. Rozhodčí: Juřička, žluté karty: 2:2, diváci: 100.

Stonava: Mrozek – Kurz, Sochora, Martinčík, Hančin – Štrba (71. Piskoř), Maleňák, Kisel, Szczygiel (76. Třaskalík) – Pliska (78. Bizoň), Frait. Trenér: Miroslav Štěpánek.

Do trafiky už ráno pro Deník spěchat nemusíte. Přečtěte si své noviny v počítači, tabletu nebo mobilním telefonu. Nehádejte se s příbuznými o oblíbenou křížovku, ale vytiskněte si ji hned v několika exemplářích.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nezveřejňuje celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, České republiky i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Vašeho deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi. Aplikaci e-paper najdete ve spodní části těchto webových stránek. Deník v plném znění takto můžete po připojení číst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.