„Tři domácí zápasy a tři prohry, to je děsná bilance," uznal hrající trenér Havířova Miroslav Matušovič. Indiáni v minulém týdnu nehráli, protože jejich soupeř z Karlovic absolvoval domácí pohár, ale na zápasový výpadek se nechtěl Matušovič vymlouvat. Spíš si vzal na paškál vlastní hráče.

„Že jsme posledně nehráli, na to se opravdu vymlouvat nebudeme. Víc než týden jsme věděli, že k nám přijedou Nové Sady, což je sice nováček soutěže, ale znali jsme sestavu a věděli jsme, že jsou to sehraní zkušení chlapi. Přesto náš výkon tomu neodpovídal," zlobil se Matušovič.

Olomoučtí hráči přijeli hrát otevřenou hru a už do poločasu vedli 3:0. „Je jasné, že za takového stavu se už obtížně vracíte do zápasu. Nám se to povedlo, korigovali jsme na 2:3, ale hosté pak z dalšího brejku skórovali počtvrté a bylo hotovo. Je třeba říct, že soupeř vyhrál zaslouženě, protože využil našich stupidních chyb, kterých se opakovaně dopouštíme," hodnotil utkání Matušovič.

MFK Havířov – FK Nové Sady 2:4 (0:3)

Branky: 58. Wojnar, 81. Gomola – 28. Andrejev, 36. Režný, 44. Dvorský, 85. Škoda. Rozhodčí: Šafrán – Vrťo, Novák. ŽK: 3:2. ČK: 61. Vagner (H). Diváci: 300.

Havířov: Směták – Klejnot (46. Michalčák), K. Skoupý, Matušovič, Vagner – Zupko, Trajkovski, Wojnar, Jaworek (70. Trmal), Omasta (46. Gistinger) – Gomola. Trenér: Miroslav Matušovič.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nezveřejňuje celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, České republiky i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Vašeho deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi. Aplikaci e-paper (elektronické vydání novin) najdete ve spodní části těchto webových stránek. Deník v plném znění takto můžete po připojení číst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.