Trenér Indiánů Miroslav Matušovič byl rád, že tým potvrdil body získané na cizích hřištích. „Nechtěli jsme se po těch čtyřech venkovních bodech zase dostat do minusu, a tak mě výhra těší, zvlášť proti kvalitnímu týmu, který měl v sestavě tři exligové borce," připomněl Matušovič účast Polácha, Šenkeříka či Urbánka ve valašském dresu.

Na rozdíl od dalších regionálních mužstev neměli havířovští fotbalisté ve třetím utkání anglického týdne problémy s fyzičkou. „Jsem rád, že na to přišla řeč, protože já si na poctivé přípravě a adekvátnímu přístupu k tréninku zakládám. Nehrajeme sálovku. Ve venkovním fotbale se bez fyzičky neobejdete a člověk potřebuje mít naběháno. My teď zrovna úročíme tvrdou zimní dřinu, kdy všichni kluci opravdu poctivě makali a ono se to na výsledcích projevuje," byl Matušovič rád, že jeho tým na konci náročného týdne „neodešel."

MFK Havířov – Elseremo Brumov 2:0 (1:0)

Branky: 29. Gistinger, 75. Zupko. Rozhodčí: Galásek. ŽK: 1:0. Diváci: 200.

Havířov: Směták – Klejnot, Wojnar, Babič, Pištěk – Omasta (84. Kaduch), Zupko, Hottek, Skoupý, Gistinger (80. Trmal) – Osvěčík (66. Cenek). Trenér: Miroslav Matušovič.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nezveřejňuje celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, České republiky i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Vašeho deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi. Aplikaci e-paper (elektronické vydání novin) najdete ve spodní části těchto webových stránek. Deník v plném znění takto můžete po připojení číst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.