MFK Havířov – FK Krnov 2:2 (2:1)

„Škoda že jsme nevyužili víc šancí, zápas jsme mohli rozhodnout a druhý poločas dohrát v klidu. Takhle to zůstávalo otevřené," zlobil se na špatnou produktivitu svých svěřenců havířovský trenér Zoltán Beňo.

Zatímco v první půli měli Havířované navrch, ve druhé znatelně ubrali na tempu a hosté hru zcela vyrovnali. Indiáni vyklidili hlavně střed pole, takže se krnovští borci začali dostávat stále blíž jejich branky a nakonec srovnali.

„Dnes jsme soupeři bod doslova darovali. Z tolika šancí jsme dali jen dva góly, a to je málo. Za stavu 2:1 jsme měli tři brejky, které jsme měli proměnit. Jenže gól dal jen soupeř," nebyl vůbec spokojen Beňo.

Branky: 41. Starý, 43. Lukan – 35. a 69. Krčmařík. Rozhodčí: Záloha, žluté karty: 2:1, diváci: 150.

Havířov: Mrozek – Kadlčák, Michalčák, Hrbáček, Pešek – Laryš, Kosňovský, Breškovec (39. Pristáš), Lukan – Chovanec, Starý (76. Vachtarčík).

Další zápas hraje Havířov v neděli s Brumovem.

Do trafiky už ráno pro Deník spěchat nemusíte. Přečtěte si své noviny v počítači, tabletu nebo mobilním telefonu. Nehádejte se s příbuznými o oblíbenou křížovku, ale vytiskněte si ji hned v několika exemplářích.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nezveřejňuje celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, České republiky i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Vašeho deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi. Aplikaci e-paper najdete ve spodní části těchto webových stránek. Deník v plném znění takto můžete po připojení číst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.