STARÉ MĚSTO - MFK HAVÍŘOV 1:2 (0:1)

Domácí se od začátku soustředili pouze na bránění. Zakopali se před vlastní šestnáctkou a pouze čekali, co s nimi Havířované udělají. I s touto čistě defenzivní taktikou mohli jít do vedení. V 18. minutě mohli po ojedinělé akci a ruce Jílka kopat penaltu, ale brankář Miklas ji lapil. Hned po protiútoku udeřilo na druhé straně. Schimke otřel svůj přímý kop o zeď a hosté vedli 0:1. Přes další šance a jasnou převahu už druhý gól Indiáni v první půli nepřidali.

Ve druhé půli Staré Město hru překvapivě vyrovnalo a v 60. minutě se štěstím srovnalo i skóre. Jenže kopu štěstí měli v záloze i havířovští hráči. V šesté minutě nastavení se dostal míč k Vlčkovi, a ten ho nechytatelnou bombou z pětadvaceti metrů poslal do šibenice - 1:2. Díky této parádní brance se dostali Indiáni poprvé v sezoně na první místo krajského přeboru, na kterém zůstanou minimálně do neděle.

Branky Havířova: 20. Schimke, 90 (+6) Vlček

Sestava Havířova: Miklas - Vlček, Jílek, Košťál, Dedek - Schimke (85. Zoller) , Miczka, Lakatos, Kisel - Kozel (72. Staufčík), Punčochář (78. Kroužek). Trenér Martin Rozhon.