Hosté totálně propadli ve hře dopředu, s jedinou šancí za zápas nemohli uspět.

MFK Havířov – SK Bohuslavice 1:0 (0:0)

Hosté museli brzy dvakrát vystřídat. Nejdříve odstoupil v 17. minutě pro svalové zranění Adam a o minutu později i kapitán Buhla, který skončil s roztrženou kůží na noze v nemocnici na šití. Obě střídání Bohuslavicím hodně pomohla. Oba náhradníci totiž hráli mnohem lépe, než jejich předchůdci ze základní sestavy. Hra hostů se po jejich nastoupení rapidně zlepšila. Do největší šance se hnali ve 25. minutě. Bielan chyboval u postranní čáry, ale v přečíslení vystihl brankář Miklas nahrávku a míč, který směřoval na volného útočníka, lehce lapil. O deset minut později předvedli Indiáni nejhezčí akci první půle. Schimke se uvolnil na pravém křídle, vnikl do pokutového území a naservíroval míč pod sebe volnému Kiselovi. Ten však vystřelil hodně slabě, takže neměl nárok na úspěch. Do druhého poločasu nemohl díky zranění zad nastoupit brankář Miklas.

Místo něj si stoupl mezi tyče Sobek, jehož registraci vyřídili funkcionáři Havířova až v pátek. Po třech minutách domácím fanouškům pořádně zatrnulo. Po centru z levé strany zůstala celá obrana včetně gólmana Sobka jako přibitá do země a Buchta hlavičkoval zcela sám ze čtyř metrů. Naštěstí mimo. Od té chvíle už Bohuslavice nepředvedly nic. Naopak Havířované se hrnuli do útoku a po hodině hry se dočkali. Střídající Lakatos posadil roh na hlavu Škody, který otevřel skóre – 1:0. Bohuslavičtí za celý zápas netrefili prostor mezi tyčemi, a tak si frustraci vybili na unfair zákrocích na domácí hráče. Po zásluze viděli tři červené karty. Branka: 60. Škoda. Rozhodčí: Kypr, diváci: 1 200.