Zatím se to nedaří a ani proti Sokolovu se Karviná nedočkala vytoužené výhry, která by ji posunula blíže postupovým pozicím, které ještě nedávno okupovala. Zápas skončil 1:1.

„Jsme tam, kde jsme," ulevil si po zápase Hottek. „Zažíváme momentálně útlum a nemůžeme ho utnout. Bohužel pro nás přišel v nejnevhodnější období, kdy hrajeme proti předním týmům soutěže a body ze vzájemných zápasů nám zoufale chybí," vystihl Jakub Hottek vše podstatné.

Nálada teď v kabině asi není zrovna růžová…
To není. Motáme se v tom, do toho nám ještě vzali tři body z Pardubic. To už ale neovlivníme (mávne rukou). Musíme se ještě vzchopit a udělat něco v Hradci, jinak to bude na pendrek.

Byla na vás i v dnešním utkání proti Sokolovu znát deka?
Asi jo, i když se snažíme to zlomit. Dneska je to určitě ztráta. Podle mě jsme byli celkově lepší, bojovali jsme, měli k vítězství blíž.

Uškodila vám první penalta, která podle všeho vůbec neměla být odpískána?
Samozřejmě že nám nepomohla. Byli jsme překvapení, co se to proti nám vlastně píská. My jsme do zápasu nastupovali s tím, že musíme vyhrát, že chceme být aktivní a držet míč. Věděli jsme, že to bude těžký zápas na těžkém terénu a proti těžkému soupeři. Ale když pak dostanete gól z takové penalty… (povzdechne si).

Vrátíte se ještě do boje o špici tabulky?
Chceme se do toho na jaře ještě obout. Musíme se zapřít, pokusit se udělat něco v Hradci. Vždyť kádr na to v Karviné je, určitě máme kvalitu na to, abychom hráli výš než sedmé osmé místo. V zimě na sobě musíme pořádně zamakat.


Vážení čtenáři, Deník na svém webu nezveřejňuje celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, České republiky i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Vašeho deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi. Aplikaci e-paper najdete ve spodní části těchto webových stránek. Deník v plném znění takto můžete po připojení číst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.