„Povedlo se mi vyvézt balon, tak jsem se to snažil prostrčit na Pala, protože jsem viděl, jak si tam sbíhá. Že to takhle vyšlo, je fajn. Škoda jen, že jsme to vedení neudrželi déle. Kdyby se nám to povedlo do přestávky, možná bychom vyhráli," přemýšlel po utkání Hošek.

V lize, kde je většina mužstev vyrovnaných a rozhoduje každá maličkost, je jakýkoliv bodový příspěvek obránců, a zvláště stoperů, vítaným bonusem. Podpora útočných akcí ze strany defenzivní linie tak nemusí ležet jen na krajních obráncích. „Ono většinou když máte prostor, tak se toho snažíte využít, aspoň já to tak mám zafixované. Je to plus, když se založí útok z mé pozice. Navíc jsme tam toho měli víc, bohužel pár situací jsme nedohráli," zalitoval.

Výslednou remízu bral jako fakt. „My prostě musíme pravidelně sbírat body, ať už je to jeden, nebo tři. Když si promítnu průběh zápasu, je třeba uznat, že třem bodům jsme byli blíž, ale důležitější je, že jsme si sáhli na dno, odmakali to a na tom se dá stavět," mínil odchovanec Nýrska.

A jak se mu líbila atmosféra utkání? „Už jsme to prožívali v průběhu týdne, kdy se tak trochu tušilo, že bude vyprodáno. Ve městě jsme potkávali plno lidí, kteří nám drželi palce a těšili se na zápas. Hrát s takovou podporou v zádech je nádherné. Pokud to vydrží, bude se nám doma hrát výborně. Možná i pod dojmem toho výkonu z Jablonce jsme to chtěli hned odčinit a diváci nás vyburcovali. Doma bychom z toho určitě mohli těžit," uvažoval závěrem Jan Hošek.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu většinou nezveřejňuje kompletní obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, domova i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Deníku, anebo ve zlevněné předplacené internetové verzi.
Aplikaci e-paper (elektronické vydání novin) najdete ve spodní části těchto webových stránek. Po připojení si pak můžete Deník v plném znění přečíst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.