„Samozřejmě víme, co nás čeká. Liberec naposledy vyhrál 3:0 v Mladé Boleslavi, která u nás remizovala. Tím je asi řečeno vše,“ uznává sílu Slovanu Jan Šisler. 

Jak vidíte vašeho nejbližšího protivníka?
Liberec je tým, se kterým je třeba počítat. Letos mu úvod vyšel, loni to bylo jiné, tam třeštil síly mezi ligu a evropský pohár. Musím přiznat, že mě jeho výsledky docela překvapily. Tak úplně jsem nečekal, že mu to tak půjde, protože to je tým, kde je skoro každého půl roku obměna kádru. Ale teď tam má hodně mladých běhavých kluků, je to silný mančaft. 

Co se dá od zápasu čekat?
Asi to bude bojovný zápas, my doma určitě nic nevypustíme, soupeř si sem určitě taky jede pro nějaký bod. Doufám, že to bude utkání s dobrým koncem pro nás.

Naposledy ve Zlíně jste podali dobrý výkon, ale koncovka vám zase nevyšla. Změní se to?
Všichni bychom si to přáli. Ve Zlíně jsme si to úplně vybrali, měli jsme snad pět šancí, ze kterých mohl být gól. Vybavuji si, že loni jsme Liberci v obou zápasech gól nedali, tak snad to tentokrát klapne. 

Spoléháte na podpora fanoušků?
Jistě, doufám, že dorazí aspoň v takovém počtu, jako proti Bolce. Tam fanoušci vytvořili super atmosféru, kterou bychom proti Liberci nutně potřebovali. Věřím, že se pak divákům odvděčíme dobrým výkonem a nějakými body.