„Musím pochválit Síťase (Jakuba Sittka), který mi dal míč skvěle pod sebe. Já už ho jen poslal do brány," řekl šťastný střelec po utkání.

Ještě veselejší mohl být bohumínský forvard i celý tábor domácích ve 23. minutě, kdy po Hanusově přímém kopu napálil břevno. A když míč dostal po následné přihrávce Poštulky do sítě, byl mu odmáván ofsajd. „Byla to smůla. Mít to na levou, tak to technicky uklidím do kasy," pousmál se Jatagandzidis.

Hodinu hry byli domácí lepší a vyjma pár závarů či standardních situací hosty do ničeho nepouštěli. Naopak Patrik Poštulka mohl hlavou vedení Bohumína navýšit, ale výborně jej vychytal Juras.

Pak se dění na hřišti začalo pomalu otáčet, Čeladná získala převahu, z čehož v závěru vyplynuly tutovky Řeháka a Padycha. „Z posledních třiceti minut jsem zklamaný. Nedokázali jsme udržet vepředu míč, jen se bráníme, nikdo nevezme zodpovědnost na sebe. Zejména útočníci nám moc nepomohli. Musíme si počkat, až si to sedne," uvedl kouč Marek Poštulka.

FK Bospor Bohumín – SK Čeladná 1:0 (1:0)

Branka: 8. Jatagandzidis. Rozhodčí: Picmaus – Lalík, Novák. Bez ŽK. Diváci: 205.

Bohumín: Švrčina – Patrik Poštulka, Lukáš Poštulka, Košťál, Baculák – Sittek, Šipula (46. Socha), Hanus, Kurušta – Ferenc (65. Kubinski), Jatagandzidis. Trenér: Marek Poštulka.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu většinou nezveřejňuje kompletní obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, domova i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Deníku, anebo ve zlevněné předplacené internetové verzi.
Aplikaci e-paper (elektronické vydání novin) najdete ve spodní části těchto webových stránek. Po připojení si pak můžete Deník v plném znění přečíst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.