Mazura se svým týmem neodstartoval do soutěže zrovna přesvědčivě, protože před týdnem doma s Hulínem prohrál 1:5, ale v sobotu se už radoval z prvního bodového zisku po remíze 2:2.

Trenére, jaké je hodnocení vašeho prvního bodu v soutěži?
No, je to bod a taková první vlaštovka. Musím se trochu zasmát, že zrovna Venca Juřena z Karviné nám dal první gól, ale jinak jsme ten zápas ztratili sami. Vedeme 2:0, pak dostaneme úplně laciné góly, to nejde. Stopeři musí v takových situacích vyhrát hlavy. Přijde tam hráč, který má 120 kilo (Jarmil Kopel) a dá nám gól přes hlavu! To prostě nejde.

Po tom debaklu v prvním kole jste se ale oklepali…
Dostali jsme doma rukavicu (pět gólů), ale to se stává. Ta práce v Líšni je na delší dobu, musí si to nejprve sednout. Zatím nemáme sestavu, jakou bychom potřebovali a doplnit to jen odchovanci Líšně půjde těžko.

Možná i proto klub navázal spolupráci se Zbrojovkou, je to tak?
Hraje to roli, i když zrovna dnes k nám ze Zbrojovky nepřišel nikdo. Já jsem vlastně trenér Zbrojovky, ale po vzájemné domluvě jsme se dohodli na spolupráci u Líšně. Měl bych pendlovat mezi kluby a zajistit, aby to v Líšni fungovalo.

Co říkáte na Karvinou? Té se naopak začátek soutěže povedl. Sledujete její výsledky?
Samozřejmě, Karviná odstartovala velice dobře, akorát mě mrzí, když nový trenér po příchodu řekne, že s tím týmem, který jsme v Karviné měli, se mělo hrát výš v tabulce. A pak přijde první kolo a je tam osm nových hráčů… Ale držím Karviné pěsti a přeju jí, aby se jí dařilo.