„Jovimu tady skončila smlouva a neakceptoval další prodloužení. Tak trochu jsme s tím počítali, protože měl ligové nabídky. Můžeme mu jen poděkovat za odvedené služby," poznamenal manažer karvinského klubu Lubomír Vlk.

Karviná tedy nově shání spolehlivého hráče na citlivé místo sestavy, protože hrát o postup s nevyzkoušeným stoperem by zavánělo hazardem. „Máme v tuto chvíli vytipované asi čtyři hráče, teď půjde jen o to zfinalizovat jednání," přiblížil Vlk. „Rádi bychom ta jednání uzavřeli v horizontu jednoho týdne," dodal.

Sám Jovanović, který byl na podzim součástí defenzivy, která prakticky neinkasovala, je za kariérní posun rád. „Samozřejmě jsem tomu rád. O zájmu Brna jsem se dozvěděl asi šest nebo sedm dní po Novém roce, probral jsem to s agentem a rozhodl se na nabídku kývnout. Může mě to posunout zase o level výš. Věřím, že se mi podaří předvádět kvalitní výkony a fanoušci i lidé ve vedení budou spokojení," poznamenal na webových stránkách Brna srbský fotbalista.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nemusí zveřejňovat celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, domova i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi.
Aplikaci e-paper (elektronické vydání novin) najdete ve spodní části těchto webových stránek. Po připojení si tak můžete Deník v plném znění přečíst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.