„Zatím mám z přípravy smíšené pocity. Kádr se skládá, mámě nějaké zraněné. Počasí nám ale přálo, nebyly žádné extra nízké teploty a přívaly sněhu. Škoda jen, že jsme víc nevyužívali přírodní trávu, ale zase to chápu s ohledem na naši účast v Tipsport lize, která se hrála na umělce,“ řekl pro klubový web kapitán Karviné Michal Papadopulos.

Ten nakonec do Turecka kvůli nemoci neodcestoval, stejně jako Lukáš Holík a Kacper Zych. Doma zůstali také zranění Martin Vlachovský, Daniel Stropek a Ivan Zhelizko. Z Brazílie ještě nedorazil Eduardo Santos.

Populární kravařskou diskotéku Buly navštěvovali i známi sportovci.
Devadesátky: Buly Kravaře zastínilo i Ostravu. Pařily tu hvězdy v čele s Jágrem

Do ligy vstoupí poslední Karviná, kterou čeká náročný boj o záchranu, v sobotu 5. února na hřišti mistrovské Slavie. „Dokud budu v kabině já a další starší kluci, tak uděláme všechno pro to, abychom ligu zachránili,“ prohlásil Papadopulos.

„A to můžu všem fanouškům slíbit. Je to obrovská motivace pro nás všechny. Čím víc nás totiž lidé odepisují, tím víc se budeme rvát. Určitě se o záchranu popereme a jako výhodu vnímám i nadstavbovou část s dalšími pěti zápasy,“ dodal Michal Papadopulos.

Seznam hráčů Karviné pro soustředění v Turecku:

Brankáři: Pavol Bajza, Jiří Ciupa, Vladimír Neuman. Obránci: Petr Buchta, Soufiane Dramé, Davit Kobouri,Radek Látal, Eldar Šehić. Záložníci: Lukáš Bartošák, Lukáš Čmelík, Ondřej Chvěja, Adam Jánoš, Tomáš Jursa, Rajmund Mikuš, Juraj Teplan, Marco Túlio, Kristi Qose, Vlasij Sinjavskij, Filip Zorvan. Útočníci: Rafiu Durosinmi, Antonín Svoboda.