Fotbaloví fandové zbystřili pozornost. Druholigoví plejeři karvinského MFK OKD se totiž po nečekaném, ale zaslouženém vítězství ve Zlíně utkají v neděli v očekávaném derby s Opavou!

Opavští fotbalisté na jaře ještě neprohráli a jak si Karvinští uvědomují, je na čase to změnit. Dopomoci by jim k tomu mohlo zvednuté sebevědomí po nejen výsledku, ale hlavně výkonu ve zlínském duelu.

Odborníci hru karvinského mužstva chválili, nový trenér Marek Kalivoda provedl několik změn a zdá se, že k lepšímu.

Nastoupí tedy Karviná ve stejném složení? Vítězná sestava se nemění, říká se. K dispozici by už ale mohl být tahoun Vladimír Mišinský, který pykal za radost po vítězné brance se Spartou B, po které viděl druhou žlutou a byl kuriózně vyloučen. Nyní již může hrát.

„Nebudu odkrývat soupeři karty, ale sestava by měla být podobná té zlínské. Jedinou vynucenou změnou je absence Vency Cverny, který dostal čtvrtou žlutou, ale na to už v Opavě jistě přišli sami,“ zasmál se Kalivoda.

Do trafiky už ráno pro Deník spěchat nemusíte. Přečtěte si své noviny v počítači, tabletu nebo mobilním telefonu. Nehádejte se s příbuznými o oblíbenou křížovku, ale vytiskněte si ji hned v několika exemplářích.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nezveřejňuje celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, České republiky i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Vašeho deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi. Aplikaci e-paper najdete ve spodní části těchto webových stránek. Deník v plném znění takto můžete po připojení číst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.