„Tam jsme to nezvládli a po zápase byli logicky zklamaní. Více než z porážky hlavně z toho, že jsme byli na určité věci připraveni a stejně je nedokázali plnit. Především v ofenzivě to notně skřípalo. Je to pro nás velká výstraha před závěrem podzimu," poznamenal trenér Karviné Jozef Weber.

Na Hané jeho svěřenci hráli pořádně úvodních 15 minut. „Chyběla nám vůle jít do koncovky. Hráči si musejí uvědomit, že z minulosti se žít nedá. Že jsme porazili Opavu nebo Budějovice, to je už stará záležitost. Aktuálně jsme v období, kdy nás čekají nároční soupeři a začínáme už teď s Hradcem," konstatoval Weber, jehož nepřekvapilo, že se Východočeši po nevýrazném úvodu dotáhli k popředí tabulky. Od Karviné jsou vzdáleni už jen dva body.

„Hradec v létě posílil a kádr má velmi slušný. Súkenník, Pázler, Malinský, to jsou určitě zajímavá jména pro druhou ligu. Přeci jen je vidět, že tam po sestupu z nejvyšší soutěže nějaká kvalita pořád je. Byla jen otázka času, kdy se začnou dotahovat. Poslední zápasy zvládli, takže teď jsou na dostřel špice tabulky," pravil Weber.

Zápas začíná v sobotu ve 14.30 hodin na Kovoně.