„Zatím to byl nejdůležitější zápas, který nás čekal. Bohužel z něj nemáme nic a ve zbytku podzimního programu musíme vytěžit maximum bodů, co půjde, aby naše zimní příprava měla ještě vůbec nějaký smysl,“ uvědomuje si vážnost situace jeden z trenérů Petrovic Pavel Mazurek, který už má nějakou dobu v týmu de facto hlavní trenérské slovo.

I když skončil poločas 1:1, ovlivnil jej špatný začátek ze strany Petrovic. „Domácí na nás nastoupili, úvodní čtvrthodinu jsme zcela prospali a jen se bránili,“ uznal Mazurek.

Hraničtí ze svého počátečního tlaku vytěžili gól, ale ten jim nebyl uznán pro ofsajd, a také nastřelili tyč. Tím se dostali do sedla a měli herní převahu. Nepříznivý stav 1:0, který dvě minuty před pauzou stanovil domácí Kuchař, vymazal gólem do šatny Lukan, jenže hned po příchodu na trávník ve druhém poločase inkasovala Lokomotiva znovu.

„Bylo to těžké. Přišlo mi, že domácí pro vítězství udělali víc. Rozhodně víc chtěli a příkladně bojovali. My se pak do zápasu vrátili, také jsme bojovali a měli šance, jenže spousta centrů přišla vniveč. V posledních dvaceti minutách jsme měli na to srovnat, Hranice trochu odešly fyzicky a remíza by utkání asi odpovídala více, ale bohužel,“ pokrčil rameny Mazurek.

SK Hranice – Lokomotiva Petrovice 2:1 (1:1)

Branky: 43. Kuchař, 52. Vyka – 45. Lukan. Rozhodčí: Šamárek – Šafrán, Slaminka. ŽK: 2:2. Diváci: 100.

Petrovice: Mrozek – Bujok, Gill, Dieng, Ruisl (40. Bajzáth) – Kondziolka, Klimas (66. Mobe), Hoffmann, Lukan (58. Urban), Hujo – Gomola.