Přijala závěr, který byl patrný už z opakovaných televizních záznamů. Góly ostravského týmu neměly platit. Připomeňme, že Baník v derby porazil Karvinou 2:1. Nezaslouženě.

Vyjádření komise rozhodčích FAČR: V utkání HET ligy mezi týmy FC Baník Ostrava – MFK Karviná se asistent rozhodčího Zdeněk Dobrovolný dopustil v 64. minutě chyby, když nesignalizoval ofsajd domácího hráče D27 (Baroše), který snahou zahrát míčem hlavou v ofsajdové pozici ovlivnil brankáře hostí (následovala branka Poznara - pozn. aut.). V 85. minutě pak nesignalizoval ofsajd domácího hráče D3 (Šindeláře), který v ofsajdovém postavení prodloužil míč hlavou podél brankového území hostí na D27 (Baroše), který následně dosáhl branky.

Tomáš Wágner zažil v Ostravě jednu radost. To, když sám dal gól. Po utkání jej ale přepadly pocity zmaru.
Naštvaný Tomáš Wágner po derby: Góly Baníku neměly platit