„Obvykle se na rozhodčí nevymlouvám a hledám chyby hlavně u nás, ale to, co s námi rozhodčí v Mohelnici provedl, to jsem nezažil ani v lize," kroutil hlavou trenér Havířova Miroslav Matušovič.

Jeho tým v Mohelnici dvakrát vedl, domácí dvakrát srovnali a po přestávce rozhodli. „Dva góly jsme dostali z penalt, které se mi vůbec nechce hodnotit. Jednou si rozhodčí vymyslel standardku, po které jsme inkasovali. Naopak fauly na nás ve vápně nepískal, a když ano, tak zákrok vytáhl mimo šestnáctku. Prostě směšné, vedl si to, kam potřeboval. Umyl nás dokonale," prohlásil naplno Matušovič, kterého prohra mrzela především kvůli samotným hráčům.

„Celý týden se na něco připravujeme a pak nám člověk s píšťalkou celou práci zkazí. Tohle hráčům vyloženě bere chuť do fotbalu," mávl rukou. „Snad se někdo kompetentní ze svazu podívá na DVD z utkání," dodal.

FK Mohelnice – MFK Havířov 5:2 (2:2)

Branky: 29., 45. z pen., 49. z pen. a 85. Kuba, 90. Večeřa – 17. Večeřa, 42. Wojnar. Rozhodčí: Záloha. ŽK: 2:2. Diváci: 255.

Havířov: Přibyl – Večeřa, Michalčák (60. Babič), Hottek, Pištěk – Wojnar, Cenek (75. Trmal) – Omasta, Skoupý (83. Klejnot), Förster – Racko. Trenér: Miroslav Matušovič.

Další zápas hraje Havířov v neděli s Určicemi.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nezveřejňuje celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, České republiky i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Vašeho deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi. Aplikaci e-paper najdete ve spodní části těchto webových stránek. Deník v plném znění takto můžete po připojení číst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.