Lokomotiva překvapivě na chvostu

Petrovice – Divizní fotbalisté Petrovic na svého neoblíbeného soupeře z Nového Jičína opět nevyzráli.

21.8.2016

Petrovice start do soutěže nezachytily.Foto: Robert Schedling

Po domácí porážce od Dolního Benešova nezvládli Petrovičtí ani možnost „opravy" a prohráli i s Novým Jičínem. „Nevím, asi budeme muset udělat nějaké změny. Nedaří se nám," smutnil po zápase jeden z petrovických koučů Pavel Bernatík.

Domácí přitom měli v první půli více ze hry. „Promarnili jsme tři šance, soupeř tam neměl nic," kroutil hlavou Bernatík. Ve druhé půli šel výkon hostů nahoru, k čemuž jim pomohla úvodní branka.

„Neuhlídali jsme Lokšu, to je na divizi nadstandardní hráč," uznal Bernatík. Domácí na vedení Nového Jičína reagovali pozměněním sestavy, v 74. minutě se povedlo srovnat Hanuskovi, jenže petrovická radost trvala jen tři minuty. Po autovém vhazování a prodlouženém míči uklouzl Leibl a Lokša neměl se zakončením problém – 1:2.

Po druhé domácí porážce se tým Petrovic ocitl překvapivě na chvostu tabulky. „Máme jen bod, není to dobré. Musíme popřemýšlet, co s tím udělat," připustil Bernatík.

Lokomotiva Petrovice – FK Nový Jičín 1:2 (0:0)

Branky: 74. Hanusek – 56. a 77. Lokša. Rozhodčí: Macrineanu – Richtár, Vrťo. ŽK: 2:1. Diváci: 110.

Petrovice: Mrozek – Hoffmann, Szkuta, Leibl, Bajzath – Puškáč – Lukan (61. Paduch), Klimas, Urban, Miko (70. Hilbert) – Hanusek. Trenér: Martin Špička.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu většinou nezveřejňuje kompletní obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, domova i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Deníku, anebo ve zlevněné předplacené internetové verzi.
Aplikaci e-paper (elektronické vydání novin) najdete ve spodní části těchto webových stránek. Po připojení si pak můžete Deník v plném znění přečíst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.

21.8.2016

Silný vítr v pondělí v noci zlikvidoval jednu za nafukovacích hal u ZŠ Dělnická.

Vichřice v Karviné zničila tenisovou halu a lámala stromy

Zleva Jana Nowaková, Karolína Vozatárová a Nella Ligocká (v pozadí trenér Vilhelm připravuje pušku pro další střelbu).