Nový trenér Petrovic Jiří Kuljovský, zdá se, mužstvo nabité kvalitními hráči probudil. „Klukům jsem tvrdil už při mém nástupu, že to fotbalisté jsou. Připraveni byli od trenéra Špičky dobře, problém byl v hlavě. Nebo spíš stále je. Máme odehrány jen dva dobré zápasy, další nás čekají. Teprve teď přijde ta série, která nás může dostat někam jinam v tabulce," připomíná trenér Kuljovský blížící se duely proti týmům, které se v tabulce nacházejí kolem Petrovic.

V Hranicích pomohl hostům bleskový start. Kuljovský vsadil na psychologický fígl, kdy hráčům sdělil, aby se nedívali na tabulku a představili si, že se role obou celků obrátily. „Říkal jsem jim, že situace je opačná. My máme dvacet bodů, soupeř pět, a proto jako favorité tady nemíníme prohrát. Chceme do soupeře vletět, napadat ho, získávat míče. Úvod nám vyšel, dali jsme gól, domácí znejistěli. Po druhé brance na sebe začali pokřikovat a po třetí už se začali ozývat i nespokojení diváci. Hranice se postupně rozkládaly, což pro nás bylo jedině dobře," usmíval se po zápase starý lišák Kuljovský.

SK Hranice – Lokomotiva Petrovice 1:5 (0:3)

Branky: 56. z pen. Ferenc – 4. Urban, 30. Klimas, 34. Hanusek, 49. z pen. Moskál, 80. Lukan. Rozhodčí: Možíš – Dohnálek, Galář. ŽK: 2:3. Diváci: 163.

Petrovice: Mrózek – Leibl, Gill, Moskál, Bajzáth – M. Puškáč, Hoffmann, Škuta, Klimas (83. Chwastek) – Hanusek (60. Miko), Urban (75. Lukan). Trenér: Jiří Kuljovský.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu většinou nezveřejňuje kompletní obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, domova i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Deníku, anebo ve zlevněné předplacené internetové verzi.
Aplikaci e-paper (elektronické vydání novin) najdete ve spodní části těchto webových stránek. Po připojení si pak můžete Deník v plném znění přečíst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.