Trenéru Jiřímu Kuljovskému scházela z obvyklé základní sestavy pětice hráčů Urban, Hanusek, Leibl, Bajzáth a Paduch. „A to se nám ještě po hodině hry zranil Miko, další zkušený chlap. Jsem zvědav, s jakou sestavou nastoupíme k derby v Havířově," vyskákaly Kuljovskému na čele vrásky.

K sobotnímu utkání tak povolal i dorostence, Kondziolka hrál v základu, dalších sedm sedělo na lavičce a tři z nich se dostali i do hry. „Pro ty kluky je to i odměna za dosavadní práci. Sami viděli, že mezi mužskou a dorosteneckou kategorií je rozdíl, ale v takových zápasech rostou. Může jim to jen prospět," poznamenal Kuljovský ke startu mladých hráčů.

A třeba rychlonohý Kondziolka nezklamal. Na mokrém terénu na hosty platil. „Terén byl těžký, celou dobu to bylo spíš o běhání a hlavně bojovnosti," konstatoval kouč Petrovic.

Přesně to hostům vyhovovalo. „Přijeli sem s jasnou taktikou uhrát tady bod. Kouskovali hru, poléhávali po hřišti. Ve druhé půli se hrálo jen třicet minut. Zbytek utkání hosté odleželi," přibližoval.

Je třeba uznat, že Karlovicím náležela první velká šance, ale brankář Mrozek svůj tým podržel. Lokomotiva si šance vypracovala po standardkách. Dvě ale zahodil Moskál, při šanci Gilla už všichni viděli míč v síti, ale balon odkopli obránci Karlovic pryč. „Nevadí, důležité je, že se neprohrálo," zakončil Kuljovský.

Lokomotiva Petrovice – FC Velké Karlovice 0:0

Rozhodčí: Bernatík – Řezníček, Broskevič. ŽK: 6:4. Diváci: 98.

Petrovice: Mrozek – Puškáč, Gill, Moskál, Miko (69. Salamon) – Kondziolka (63. Hilbert), Hoffmann, Škuta, Klimas – Lukan, Alman (66. Makula). Trenér: Jiří Kuljovský.