„Je to škoda, jsou to zase ztracené body. Udrželi jsme sice čisté konto, ale podobně jako v Hranicích nemůžeme být s výsledkem moc spokojeni," připomněl předchozí remízu sekretář petrovického klubu Tomáš Lincer.

V první půli oba celky prokřehlé diváky moc do varu nedostaly. Hrálo se převážně ve středu hřiště se snahou neudělat brzy rozhodující chybu. Do druhé půle vkročili domácí jako politi živou vodou. Jen exligista Hoffmann si během pěti minut vytvořil tři čisté příležitosti!

Další šanci si vypracoval Škuta, jeho hlavička ale letěla nad. V 56. minutě Škuta tvrdě vypálil, na brankářem vyražený balon ale nikdo z petrovických hráčů nereagoval, jinak by musel mířit do prázdné brány.

V 61. minutě vysunul Hoffmann do úniku Ptáčka, ten přestřelil. Pak přišly tři momenty Dittricha, po kterých už domácí téměř zvedali ruce nad hlavu. Zase se nic neujalo a v závěru mohli domácí ještě prohrát, protože ve snaze strhnout vítězství na svou stranu otevírali obranu, do které hosté chodili a vytvořili si dvě velké šance.

Lokomotiva Petrovice – FK Nový Jičín 0:0

Rozhodčí: Slavík. ŽK: 2:4. Diváci: 105.

Petrovice: Hájek – Anastazovský (34. Nowinski), Gill, Bernatík, Sporysz – Reichl, Hoffmann, Dittrich, Miko (68. Koutný) – Ptáček, Škuta (78. Kubiena). Trenéři: Čopjak a Bielan.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nezveřejňuje celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, České republiky i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Vašeho deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi. Aplikaci e-paper najdete ve spodní části těchto webových stránek. Deník v plném znění takto můžete po připojení číst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.