„Vůbec to nechápu. Nechci snižovat kvality soupeře, ale byl poloviční než třeba Brušperk, který jsme doma porazili. Přišlo mi, jako by hráči soupeři body doslova nabídli. Hráli úplně odevzdaně," nechápal proměnu svého týmu trenér Lutyně Lubomír Begany.

I když jak připomněl, jeho svěřenci se dostali do rozmíšky s rozhodčími už před začátkem zápasu. „Na lajnách byli zrovna Bednář s Pasterčákem, kteří nás minule ve Stonavě zařízli. Zápas ještě nezačal a už se s nimi kluci hádali. Úplně je to vykolejilo, nebyli ve své kůži," popisoval.

„Fakt nechápu. Na tom svazu snad musí sedět úplní blázni, když nám rozhodčí, na které si stěžujeme, delegují hned na další náš zápas," poznamenal Begany. „Dneska ale musím uznat, že ze strany rozhodčích bylo vše v pořádku," dodal férově.

V pořádku ale nebyl výkon domácích hráčů, kteří nabrali třígólové manko. „Začali jsme hrát až v posledních deseti minutách. Nevím, jestli byli hráči tak rozladění, ale nehráli jsme svou hru. Ale věřím tomu, že kdyby se hrálo ještě pět minut, tak vyrovnáme," pousmál se Begany při vzpomínce na divoký závěr utkání.

Sokol Dolní Lutyně – BDSTAV Sedliště 2:3 (0:1)

Branky: 89. Macháček, 90(+2). Velký – 31. a 73. Krejčok, 67. z pen. Sekanina. Rozhodčí: Jantoš. ŽK: 2:2. Diváci: 80.

D. Lutyně: Kunčický – Twrdý, Vávra, Hanusek, Jurko – Havlásek, Pěgřim (78. Bednář), Velký, M. Fismol (82. Pavlát) – Macháček, Aksteiner. Trenér: Lubomír Begany.

Další zápas hraje D. Lutyně v sobotu ve Vratimově.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nezveřejňuje celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, České republiky i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Vašeho deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi. Aplikaci e-paper najdete ve spodní části těchto webových stránek. Deník v plném znění takto můžete po připojení číst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.