„Jsem rád, že jsme vyvrátili spekulace o tom, že tam přijedeme odevzdat body," ulevilo se trenérovi Lutyně Lubomíru Beganymu. Poděkovat může ostrostřelci Macháčkovi, který v 90. minutě bombou z přímého kopu srovnal na konečných 1:1.

„Škoda, že tam nebyla televize, protože by jeho gól kandidoval minimálně na gól měsíce. Balon šel přesně do růžku a od břevna dolů. Parádní angličan," rozplýval se nad Macháčkovou trefou Begany. Vyrovnání jej tak rozvášnilo, že dokonce vběhl do hřiště.

„Nadchlo mě, jak se kluci k zápasu postavili, hlavně v posledních minutách, kdy neskutečně makali," chválil trenér svůj tým.

Do přestávky měl totiž spíše důvody k zamyšlení, protože lepší byla Sedliště. Navíc v 75. minutě přišel nepochopitelný zkrat Kudlíka, který si nejspíš spletl sporty a vysoký balon regulérně odsmečoval rukou. „To jsem vůbec nepochopil. Navíc balon už směřoval mimo, skončil by někde v autu. Rozhodčí nám Kudlíka vyloučil a odpískal penaltu, kterou soupeř proměnil," popisoval trenér Begany, jemuž pak udělali hráči radost, jak se s nepříjemnou situací popasovali.

Sokol Sedliště – Sokol Dolní Lutyně 1:1 (0:0)

Branky: 75. z pen. Kovalík – 90. Macháček. Rozhodčí: Karas. ŽK: 1:1. Diváci: 60.

D. Lutyně: Šajer – Kudlík, Vávra, Hanusek, Šimek – Twrdý, Velký, Szkuta, Pěgřim – Havlásek (85. M. Fismol), Macháček. Trenér: Lubomír Begany.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nezveřejňuje celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, České republiky i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Vašeho deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi. Aplikaci e-paper najdete ve spodní části těchto webových stránek. Deník v plném znění takto můžete po připojení číst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.