V sobotu si přivezli další cenný bodík z Hané. Stejně jako v případě předešlého utkání ve Velkých Karlovicích byli lepším týmem a mohli mít body tři. „Je to pravda, první poločas jsme měli nejlepší za dobu, kdy mužstvo jako trenér vedu. I hráči soupeře nám po utkání říkali, že jsme tady zanechali povedený herní dojem, což mě jako trenéra moc potěšilo," byl rád za pochvalná slova od kvalitního soupeře Miroslav Matušovič, hrající kouč Indiánů.

Hosté si vypracovali pět gólovek, nakonec ale srovnávali Omastou až čtyři minuty před koncem.

Havířovský kapitán Lukáš Skoupý musel z utkání odstoupit kvůli zlomené lícní kosti. „Tohle mě mrzí nejvíc, je to taková černá kaňka. Lukáš bude pravděpodobně až dva měsíce mimo hru. Ten bod bych klidně vyměnil za jeho zdraví," litoval Matušovič zranění spoluhráče i kamaráda.

Indiáni se na trávníku statečně rvali i za něj. „Zlepšit koncovku, měli jsme tři body, ale co se dá dělat. Těší mě hlavně to, že se herně neustále posouváme," dodal Matušovič.

FK Nové Sady – MFK Havířov 1:1 (0:0)

Branky: 64. Režný – 86. Omasta. Rozhodčí: Vejtasa – Částečka, Kulička. ŽK: 0:2. Diváci: 138.

Havířov: Směták – Lisický, Babič, Cigánek, L. Skoupý (65. Musiol) – Wojnar, Zupko – Omasta (90. Pristáš), Matušovič, Uher – Gomola (65. Švábík). Trenér: Miroslav Matušovič.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu většinou nezveřejňuje kompletní obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, domova i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Deníku, anebo ve zlevněné předplacené internetové verzi.
Aplikaci e-paper (elektronické vydání novin) najdete ve spodní části těchto webových stránek. Po připojení si pak můžete Deník v plném znění přečíst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.