MFK HAVÍŘOV B - LOUKY 1:0 (1:0)

V prvním poločase se hrálo zcela v režii domácích. I když měli Havířované znatelnou převahu, tak se dlouho stav neměnil. Góly nepadly pouze díky jejich žalostné koncovce. Největší šance spálili Kroužek, Šimčík a Kožušník. Posledně jmenovaný nakonec skóre otevřel, ale až ve 35. minutě. To si naběhl po přímém kopu Timpa na přední tyč a brankář Louk neměl nárok – 1:0.

Také druhý poločas se odehrával ve stejném duchu. Koncovka Havířova byla nadále neefektivní. Ve velkých šancích se postupně ocitli Pastora a Kroužek. Po standardkách se ocitl ve velmi nadějných pozicích důrazný stoper Gula, který však pokaždé minul tři tyče. Hosté v útoku moc nezlobili a pozorná obrana domácích jim nedovolila pomyslet na srovnání stavu. Jelikož Havířované zazdili, co se dalo, stav se už nezměnil. „Mám samozřejmě radost z prvních třech jarních bodů, i když bych si po předvedené hře představoval vítězství mnohem vyšší. Mnohdy jsme hráli spíše na krásu, než na efektivnost, což muselo mrzet,“ řekl trenér domácích Stanislav Strachota.

Sestava Havířova: Ptáček – Kožušník, Stach, Gula (80. Šimonek), Borek – Šimčík (83. Směták), Timp, Režňák J., Staufčík – Kroužek, Pastora.