TJ PETŘVALD – MFK HAVÍŘOV B 4:2 (2:0)

První poločas přinesl oboustranně vyrovnanou hru sminimem šancí. Hostující obrana propadla poprvé ve 20. minutě, kdy středem unikl domácí Szkutek a hlavou zhranice pokutového území přeloboval vyběhnuvšího gólmana Ptáčka. Druhý gól přidali domácí ve 35. minutě po přímém kopu a přesné hlavičce Volného.

Po přestávce mohl gólem ze šatny snížit ve 46. minutě Pastora, ale polovysoký míč poslal z6 metrů těsně nad branku. O minutu později zkorigoval stav Talaš po přímém kopu Šimčíka, ale pokračující tlak přinesl Petřvaldu brzy třetí branku, když se v 50. minutě trefil Kocián. Teprve potom zapnuli hosté na vyšší rychlostní stupeň. Havířované uzamkli domácí zcela na jejich polovině, ale vkoncovce byli i díky důrazné obraně Hepa neefektivní. Převahu hostů přerušil rychlý brejk domácího Budiny, který v72. minutě prošel přes dva obránce a svou akci zakončil přesnou střelou ktyči – 4:1. Konečnou podobu dal výsledku střídající Směták, jenž svůj první dotyk smíčem proměnil ke vstřelení branky. Závěrečný tlak Havířova už přes další šance žádnou změnu skóre nepřinesl.

Sestava Havířova: Ptáček – Šimčík, Gula, Kožušník, Borek – Režňák J., Šimonek (78. Režňák M.), Stach, Talaš (68. Mejta) – Pastora (75. Směták), Timp.