Orlová na Heřmanice nestačila

Orlová – Fotbalisté Orlové nestačili v dalším kole krajského přeboru na vedoucí Heřmanice.

25.9.2016

Orlová doma nestačila na Heřmanice.Foto: Ivo Dudek

Trenér Jarmil Kopel postrádal tři hráče sestavy, místo kterých nasadil do hry dorostence. „Kluci se snažili, za první poločas je musím pochválit. Hráli jsme pod balonem a dodržovali taktiku. Heřmanice ale potvrdily své kvality, vyhrály zaslouženě. Ve drhé půli si zkušeně hlídaly výsledek," uznal orlovský trenér.

Klíčovým se ukázal být první gól devět minut před koncem poločasu. Po faulu domácích se totiž k přímému kopu postavil Půda a krásně ho poslal do šibenice. Za takový kop by se nemusel stydět ani Portugalec Ronaldo.

„V kabině jsme kluky nabádali k pokračování trpělivosti, ať hlavně vydrží nějaký čas bez gólu, aby mohl soupeř znervóznět, ale to se nestalo," zalitoval Kopel.

Jednak hráli Ostravané opravdu dobře, jednak se jim povedlo díky namlsanému Půdovi přidat druhý gól. „V ofenzivě se dobře doplňují. Když vedli, byli na koni a nepustili nás k ničemu. Mají to opravdu dobře poskládané, ti jejich černoši jsou nadstandardní hráči," pokýval hlavou Kopel.

Slavia Orlová – FC Heřmanice 0:3 (0:1)

Branky: 36. a 50. Půda, 79. Opata. Rozhodčí: Čuba – Opěla, Lakomý. ŽK: 2:0. ČK: 70. Věčorek (O). Diváci: 105.

Orlová: Polášek – Papuga, Malík (46. Macháček), T. Věčorek, Herák – Koschny (64. Botur), Koník (81. Suchánek), Široký, Kroček, Pavlík (70. Kubiš) – Renta. Trenér: Jarmil Kopel.

25.9.2016

Tomio Okamura (uprostřed) slaví úspěch SPD ve volbách.
3 6

SPD: Za úspěch v regionu vděčíme i zkušenostem s islamizací Havířova

Fotbalový zápas vysílaný na České televizi živě mezi domácím týmem Řepiště a Doubravou.
7

Řepiště televizní premiéru neustály, po zápase se radovala Doubrava

Havířov přispěje na pomoc dětem v krizi

Město Havířov se bude částečně podílet na hrazení nákladů na činnost psychologů, kteří se starají o děti v krizových situacích.

To jsou oni! Podívejte se, kdo bude nově hájit zájmy Moravskoslezského kraje

/FOTOGALERIE/ Kteří poslanci budou po volbách v dolní komoře parlamentu zastupovat a hájit zájmy Moravskoslezského kraje? Nejvíce mandátů získalo hnutí ANO. Podívejte se, kdo patří mezi nově zvolené poslance.

Skvělý AZ. Rozšrouboval i Motor!

Havířov /FOTO, VIDEO/ – Bravo. Prvoligoví hokejisté AZetu doma porazili českobudějovický Motor a stoupají tabulkou.

ANO dosáhlo výsledku, na který u nás bývala zvyklá ČSSD

/SLEDOVALI JSME ON-LINE, FOTOGALERIE Z VOLEBNÍCH ŠTÁBŮ/ Spočteno, podtrženo, hotovo. Volby v Moravskoslezském kraji jasně vyhrálo hnutí ANO s hejtmanem Ivo Vondrákem v čele, drtivou porážku naopak utržila ČSSD, kterou v regionu vedl celostátní lídr Lubomír Zaorálek. K urnám přišlo 551 446 lidí, čímž účast dosáhla 55,86 procent.