Bodový trenér domácích Josef Čermák nemohl počítat s Kiselem a Mackem a na hře jeho týmu se to nepříznivě projevilo. „Oba nám vlastně ve středu hřiště tvoří hru. Nebylo to ono," připustil Čermák.

Předposlední Čeladná překvapila kombinační hrou. „Ve středu pole nás přehrávala, má tam šikovné hráče. Divil jsem se, že hrají tak dole, opravdu měli navrch," férově přiznal Čermák.

Domácí se z tlaku soupeře vymanili v 11. minutě, kdy Hančin propálil z trestného kopu vše, co mu stálo v cestě a dal gól.

Jenže hosty to nezlomilo. Přitáhli šrouby a během pár minut otočili. Snad poprvé ve stonavském angažmá někdo nachytal výborného Pacanovského na hruškách. Parma vypálil bombu, která přistála Pacanovskému pod břevnem. Gólman Stonavy vůbec nezareagoval. Brzy nato přidal Padych druhý gól a hned ve 20. minutě musel odstoupit Skřížovský.

„Začalo se nám to sypat, do hry musel dorostenec Firla, který měl v nohách předzápas dorostu, než jsme se ale oklepali, dali hosté další gól a to už vypadalo bledě. Kluci se začali hádat mezi sebou, protože nám to opravdu nešlo, vázla nám kombinace, kazili jsme. Čekali jsme na poločasové vysvobození," přiznal upřímně Čermák.

V kabině horké hlavy vychladly a Stonavští do druhé část nastoupili zase plní odhodlání. Pomohla jim rychlá branka Fraita po spolupráci se Zollerem. Domácí to nakoplo a jejich nejlepší hráč Feber zařídil vyrovnání. Projel s míčem u nohy dobrých dvaadvacet metrů hřiště a zavěsil – 3:3.

„Aspoň ten bod byl v téhle situaci zlatý, protože soupeř se pak oklepal a začal zase tlačit. Už jsme ale všechno ubránili. Paradoxně mohl Hančin z trestňáku dát i vítězný gól, ale to už by bylo vůči Čeladné asi hodně nespravedlivé. Tentokrát musíme brát i ten bod," zakončil Josef Čermák.

SK Stonava – Beskyd Čeladná 3:3 (1:3)

Branky: 11. Hančin, 47. Frait, 55. Feber – 16. Parma, 18. Padych, 27. Rusnok. Rozhodčí: Přeček. ŽK: 2:2. Diváci: 100.

Stonava: Pacanovský – Skřížovský (20. Firla), Škuláň, Aniol, Hančin – Feber, Lachowicz, Kluz, T. Zachata (85. A. Zachata) – Zoller, Frait. Trenér: Josef Čermák.