Už sedm zápasů trvá neporazitelnost albrechtických hráčů. Od zápasu v Čeladné (1:2) nepoznali svěřenci trenéra Dušana Kohúta hořkost porážky a v tomto duchu hodlají celou sezonu i dojet do konce. „Samozřejmě, ale proti Hrabové jsme si pochopitelně věřili na tři body," uznal trenér Kohút.

Logicky. Ostravané se potácejí na dně tabulky a po Dolní Lutyni jsou nejžhavějším adeptem na sestup do I.B třídy. „Jenže po tom průběhu musíme být rádi i za ten bod. Hráli jsme hrozně," ulevil si Kohút, který se sympaticky nevymlouval na úzký kádr. „I s tím jsme si měli poradit. Bohužel v závěru soutěže už nám chybí taková ta jiskra. Je vidět, že se už o nic podstatného nehraje," nerad uznal.

Hosté vycítili, že baníkovci nemají svůj den a zlobili. „My jsme navíc dělali školácké chyby. Nehráli jsme chytře, k tomu se Hrabová zbytečnými nákopy nezbavovala lacino míčů. Pěkně si to rozehráli, vyvezli balon a snažili se kombinovat. Několikrát nám utekli do brejků," uznal kouč Baníku.

Baník Albrechtice – Sokol Hrabová 1:1 (1:0)

Branky: 22. Dorozlo – 75. Šimon. Rozhodčí: Havlík – Beran, Bednář. ŽK: 1:2. Diváci: 90.

Albrechtice: Hekera – Čoček, Korzeniowski, Věčorek, Kulhánek – Jakub Kociolek, Žyla, Klus, Pařík – Dorozlo, Jan Kociolek. Trenér: Dušan Kohút.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu většinou nezveřejňuje kompletní obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, domova i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi.
Aplikaci e-paper (elektronické vydání novin) najdete ve spodní části těchto webových stránek. Po připojení si tak můžete Deník v plném znění přečíst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.