Nevyhráli, i když dali čtyři góly

Stonava – Zajímavé výsledky si na své konto v závěru soutěže připisují fotbalisté Stonavy. Tentokrát viděli diváci v jejich podání osm gólů.

16.6.2013

Stonavští fotbalisté doma s Bystřicí zakopli, i když nastříleli čtyři góly.Foto: Ivo Dudek

„Závěr soutěže máme poněkud divoký, v Brušperku jsme prohráli 0:4, ve Vendryni zase 4:5. Teď to bylo 4:4. Nevím, co se děje," prohlásil po předposledním duelu Stonavy v letošní I.A třídě její trenér Dušan Kohut.

Dva hattricky si během zápasu připsali na konto střelci svých týmů. Bystřický Aleš Kluz je zase tak často nedává, zato stonavský Josef Zoller je má skoro každý týden jako na talíři.

Domácí ještě do přestávky smazali dvougólové vedení hostů a Zoller pak v 52. minutě vystřelil svému týmu vedení. Lachowicz o něj ale Stonavu připravil a srovnal na 3:3. S tím se Stonava nehodlala smířit, a tak jí v 78. minutě vystřelil Zoller opětovné vedení, jenže už poslední v zápase.

Když domácí směřovali k vítězství, odpískal rozhodčí pokutový kop a Kluz jej proměnil. „Z toho jsme byli trochu zklamaní. Ale měli jsme míč přidržet, ne se ho lacino zbavit. Snad se rozloučíme se sezonou vítězně v posledním zápase," přál si trenér Dušan Kohut.

SK Stonava – TJ Bystřice 4:4 (2:2)

Branky: 31., 52. a 78. Zoller, 38. Geršl – 3., 24. a 90. z pen. Kluz, 68. Lachowicz. Rozhodčí: Žvak. ŽK: 2:2. Diváci: 100.

Stonava: Tvardík – Hrazdílek, Sochora, Hojdysz, Hančin – Petruňa (76. Kovács), Páník, Geršl, Bezdíček (46. Vlček) – Frait (85. Harviš), Zoller. Trenér: Dušan Kohut.

Další zápas hraje Stonava v sobotu s Raškovicemi.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nezveřejňuje celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, České republiky i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Vašeho deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi. Aplikaci e-paper najdete ve spodní části těchto webových stránek. Deník v plném znění takto můžete po připojení číst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.

16.6.2013 VSTUP DO DISKUSE
Poznáte osoby na snímku z bezpečnostní kamery bankomatu?
6

Poznáte mladé ženy, které si z bankomatu měly vybrat cizí peníze?

Babí léto v Ostravě, 18. říjen 2017. Ilustrační foto.
18

Babí léto v Ostravě. V kraji meteorologové naměřili víc než 22 stupňů

Výzva českotěšínské radnice nese první ovoce

Pro obyvatele Českého Těšína je procházka Hlavní třídou v centru města spíše nutným zlem. Prezentace ulice totiž podle mnohých připomíná asijský bazar, podle jiných je jednoduše pro ostudu.

Policie už nehledá ztracenou Etiopanku. Utekla do Německa, kde chce azyl

Karviná – Po ztracené cizince pátrali policisté od 20. srpna. Zmizení ženy z Etiopie nahlásila rodina z Kuvajtu, která v té době byla v Karviné na dovolené.

Představujeme prvňáky ZŠ v Petřvaldě a ZŠ Gen. Svobody v Havířově

Deník přináší čtenářům nový seriál Naši prvňáci. Jeho prostřednictvím bude představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol, a to až do pololetního vysvědčení. Rodiče a blízcí žáků najdou své prvňáčky každou středu na straně 4 a na webu. Deník si tak mohou koupit na památku. Fotografii zvětšíte kliknutím.

Havířov se po špatném startu zvedá

Havířov – Hokejový AZ už je zase regulérně v boji o play off. Prvoligová soutěž dnes pokračuje dalším kolem.