Soupeř se tím dostal do postupové hry, naopak Albrechtice setrvaly uprostřed tabulky. Do Brušperku odjely bez nemocného trenéra Dušana Kohúta, ale informace o průběhu utkání se k němu dostaly.

Trenérskou premiéru na lavičce si tedy odbyl Aleš Hekera, který mužstvo koučoval spolu s Alešem Věčorkem.

Prvních dvacet minut se na hřišti nic zásadního nedělo, pak ale přišla branka domácího Zajace, která dostala Brušperk do pohody.

„Soupeř velmi dobře kombinuje. Co ho známe, tak je dost silný v ofenzivě a slabší v obraně, ale my jsme tentokrát hráli laxně a nevytvořili jsme si téměř žádnou šanci. Přitom v Brušperku se nám vždy hrálo dobře a pokaždé si tady kluci byli schopni nějaké gólovky vytvořit," divil se trenér Kohút.

Jedinou zajímavou možností na straně Albrechtic tak byla tvrdá střela Chumchala k tyči, ovšem gólman Brušperku mu ji chytil.

Ve druhé půli se strhl boj o střed hřiště, který neměl jasného vítěze, více na míči však byli přeci jen domácí borci a během pár minut korunovali své zasloužené vítězství dalšími brankami.

„Bohužel jsme navázali na první poločas z předchozího utkání proti Petřvaldu, tam to byl rovněž takový bezzubý výkon," pokrčil rameny Kohút.

SK Brušperk – Baník Albrechtice 3:0 (1:0)

Branky: 27. Zajac, 56. Kornak, 63. Blahut. Rozhodčí: Andrýsek – Viščor, Pavlásek. ŽK: 0:1. Diváci: 203.

Albrechtice: Směták – Žyla, Věčorek, Hovůrka, Vagner – Jakub Kociolek, Korzeniowski, Dorozlo, Izaiáš (66. Pasz) – Jan Kociolek, Chumchal. Trenér: Aleš Hekera.