V kádru Slovanu řádí epidemie, takže Orgán ochrany veřejného zdraví uvalil na tým karanténu. Nový termín zápasu zatím nebyl určen.

Epidemie v kádru je pro Liberec komplikací, protože už příští čtvrtek hraje doma druhý zápas základní skupiny Evropské ligy proti PAOK Soluň. Na úvod skupiny Severočeši remizovali v Ázerbájdžánu s Karabachem 2:2 a je možné, že se virózou nakazili právě v daleké destinaci.

„Pokud byl Liberci odložen náš zápas, tak by neměl hrát ani ve čtvrtek. Věřím, že to pro Liberec je nepříjemné, ale pro nás také. Jsme naštvaní. Chtěli jsme hrát, mohlo přijít hodně lidí, vyšlo by i počasí. Takhle se bude hrát někdy v listopadu," mrzelo trenéra karvinských fotbalistů Jozefa Webera.

Fanoušci z celého Karvinska, kteří se tak těšili na atraktivní zápas, si budou muset nechat zajít chuť. Někteří si už ale v předprodeji zakoupili lístky na utkání. Co s nimi? „Náhradní termín zatím neznáme, ale lístky na tento duel samozřejmě zůstávají v platnosti. S největší pravděpodobností se ale bude hrát uprostřed týdne, takže pokud budou chtít diváci vrátit vstupné, mohou tak učinit. Termín možnosti vrácení vstupenek aktuálně řešíme a o možnostech budeme veřejnost informovat," ujistil sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu většinou nezveřejňuje kompletní obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, domova i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Deníku, anebo ve zlevněné předplacené internetové verzi.
Aplikaci e-paper (elektronické vydání novin) najdete ve spodní části těchto webových stránek. Po připojení si pak můžete Deník v plném znění přečíst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.