Bohumínské vedl do boje nový trenér Marek Poštulka, jenž nebyl spokojen s první půlí. „Tu jsme doslova prospali. Domácí byli v euforii, chtěli se vytáhnout, povzbudit je přišel snad celý Slavkov," usmíval se Poštulka při vzpomínce na obsypanou hlavní tribunu na domácím stadionku.

Poštulkovi svěřenci se zbytečně nechali zatlačit a po čtrnácti minutách inkasovali od Cahela. „Neuhlídali jsme rohový kop. Horší to bylo s ofenzivní činností. Směrem dopředu jsme byli úplně jaloví, nevystřelili jsme na bránu," komentoval kouč Bohumína první dějství.

Proto také v kabině kladl svým hráčům na srdce, ať začnou být odvážnější a aktivnější. Ti na jeho proslov pamatovali a chopili se iniciativy. V době největšího tlaku však inkasovali z brejku. Kontaktní branka Pluty už přišla pozdě.

Sokol Slavkov – FK Bohumín 2:1 (1:0)

Branky: 14. Cahel, 75. Borunský – 90. Pluta. Rozhodčí: Latoň, žluté karty: 6:5, červená karta: 57. Král (S.), diváci: 300.

Bohumín: Goj – Gábor (77. Vondrák), Šiška, Košťál, Tvrdý – Pluta, Kubinski, Harwot (67. Socha), Seget – Poštulka (80. Kubáň), Ciesarik. Trenér: Marek Poštulka.

Další zápas hraje Bohumín v neděli s Petřkovicemi.


#flash|https://g.denik.cz/73/83/denik_tisk.swf|500|115|denik_tisk#