Domácí chtěli odčinit porážku z Dolních Datyní, a tak vpadli do utkání s vervou. „Důrazně a tvrdě chodili do soubojů, právě v tomto ohledu nás přehráli. Byli agresivnější a tvrdší, tím pádem získali většinu míčů," vysvětlil trenér Stonavy Dušan Kohut.

Poločas ještě zůstal bezbrankový, ale hned na startu druhé půle se trefil Košelík a domácí vedli. Následoval platonický tlak Stonavy, kdy největší šanci neproměnil Lachowicz. Zoller byl zase při svém pokusu ve vápně stažen. To už ale Veřovice vedly o dvě branky.

„Tento zápas nám vůbec nevyšel. Tápali jsme hlavně v ofenzivě. Musíme se z toho oklepat a jít dál," zakončil Dušan Kohut špatné herní představení svého celku.

AFC Veřovice – SK Stonava 2:0 (0:0)

Branky: 50. Košelík, 79. Beneš. Rozhodčí: Závodný. ŽK: 3:3. Diváci: 155.

Stonava: Mrkva – Škuláň, Geršl, Goj, Hančin – Klus, Lachowicz, Kisel, Macko (78. Bezdíček) – Zoller (85. Szwed), Jaworski (54. Sochora). Trenér: Dušan Kohut.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nezveřejňuje celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, České republiky i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Vašeho deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi. Aplikaci e-paper najdete ve spodní části těchto webových stránek. Deník v plném znění takto můžete po připojení číst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.