Tohoto tradičního turnaje se zúčastnilo celkem deset týmů, přijela i dvě polská žákovská družstva, která dodala akci mezinárodní punc. Výběr OFS Karviná pod vedením trenérů Chocholáčka a Šišky startoval vChuchelné vůbec poprvé a hned při své premiéře zvítězil. Za hezkého počasí a na výborně připravených hřištích se nejprve odehrály zápasy ve skupinách. Chlapci zokresních karvinských klubů postupně porazili Kobeřice 8:0, polský výběr Krzanovic 7:0, domácí Chuchelnou 10:0 a Hlučín, jenž nedávno vyhrál krajskou soutěž fotbalových přípravek 2:0. Tím naprosto jednoznačně postoupil do semifinále, kde je čekal výběr Opavy. I ten ale Karvinští porazili, a to poměrem 2:0.

Ve finále čekal OFS Karviná nejtěžší soupeř – výběr Ostravy. Fotbalové naděje obou bývalých okresů předváděly divákům na svůj věk atraktivní fotbal se spoustou technických parádiček. Finále nakonec rozhodl dvěma brankami Michal Gorovič a Karviná zvítězila opět 2:0. Za celý turnaj ani jednou neinkasovala při celkovém skóre 31:0, což už budí značný respekt.

Vítězný velký putovní pohár, podobný „ušatému“ poháru zevropské Ligy mistrů, předal karvinským hráčům starosta Chuchelné Josef Kubný. Trenéři Ivan Chocholáček a Petr Šiška poděkovali svým svěřencům za vzornou reprezentaci našeho okresu a rovněž touto cestou děkuji všem rodičům, kteří talentované hráče, své děti, po celý turnaj neúnavně povzbuzovali.

Hráči OFS Karviná získali na turnaji rovněž dvě zasloužené individuální ceny. Nejlepším hráčem turnaje byl vyhodnocen Jiří Vlček, nejlepším střelcem se pak stal Michal Gorovič, autor devíti gólů. „Na závěr sezóny to byla pěkná fotbalová tečka nejenom pro hráče ale i pro komisi mládeže OFS Karviná. Teď už skolegou Šiškou začínáme další mravenčí práci svyhledáváním nových talentů na Karvinsku, ročníků narození 1996 a mladších,“ dodal závěrem hlavní kouč výběru a předseda KM OFS Karviná Ivan Chocholáček.