„Naštěstí jsme to udrželi. Myslím, že jsme vyhráli zaslouženě, nicméně pořád jsou kluci zbytečně nervózní. Jakmile inkasujeme, už mají hlavy dole," všiml si trenér Orlové Jarmil Kopel.

Také on s povděkem kvitoval, že doma se Orlové začíná dařit. „Už to vypadá lépe než zkraje jara. Teď ještě, abychom konečně vyhráli i venku, což se nám letos ještě nepovedlo," zasmál se.

Výhru nad slabými Kravařemi obstaral útočník Jan Urban, který během krátké chvilky rozhodl dvěma přesnými trefami. „Byl tam, kde měl být," pochválil svého bývalého parťáka z útoku Kopel.

Kravaře pask cie snížily, ale to bylo vše. Ve druhé části mohla Orlová vedení pojistit, nestalo se a klepala se o výhru až do konce. „Zase zbytečné nervy. Naštěstí se soupeř do nějaké tutovky nedostal. Tady musím naši obrannou činnost pochválit," zakončil Kopel.

Slavia Orlová – SK Kravaře 2:1 (2:1)

Branky: 9. a 11. Urban – 26. Seibert. Rozhodčí: Lakomý – Tomšík, Pala. ŽK: 2:1. Diváci: 85.

Orlová: Pacanovský – Malík (77. Regec), Věčorek (70. Papuga), Mleziva – Cigánek, Vybíral – Lisický, Velký (64. D. Renta), Kroček – Urban (85. Bielan), Klimas (46. Grygar). Trenér: Jarmil Kopel.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nemusí zveřejňovat celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, domova i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi.
Aplikaci e-paper (elektronické vydání novin) najdete ve spodní části těchto webových stránek. Po připojení si tak můžete Deník v plném znění přečíst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.