„Totální mizérie. Na lavičce jsem se až styděl," přiblížil bídnou herní produkci svého celku trenér Orlové Milan Procházka.

Domácí Orlovou převálcovali a dominovali ve všech směrech. „Utekl nám začátek, inkasovali jsme, ale paradoxně jsme tam měli šanci, kdy Novotný běžel sám na bránu. Jenže domácí byli opravdu lepší, pořád nás tlačili a přišlo mi, že jsme to následně nezvládli ani mentálně," postřehl Procházka.

Když se Čeladná dostane do vedení, těžko ji lze zastavovovat. Slávisté se o tom přesvědčili, byť třeba Jakubov se během utkání třikrát objevil v čisté šanci. Ale to už domácí vedli. „Bohužel ani ten čestný gól nám nebyl souzen. Vůbec nám to tady nesedlo," kroutil hlavou Procházka.

Další věcí bylo, že nemohl postavit tři hráče základu a jeho tým hrál hodinu v deseti po vyloučení Botura. To hráčům na psychice taky nepřidá. „Jsme zvláštní tým. Jeden týden soupeře přejedeme, další týden schytáme debakl. Teď se musíme soustředit na Vendryni, to je pro nás klíčový zápas jara," vyhlíží Procházka sobotní utkání dvou sousedů v tabulce a namočených týmů.

Beskyd Čeladná – Slavia Orlová 6:0 (2:0)

Branky: 12. a 90. Váňa, 42. Walder, 62. Padych, 72. Janoš, 74. Surovec. Rozhodčí: Ochodek – Potiorek, Viščor. ŽK: 2:3. ČK: 31. Botur (O). Diváci: 90.

Orlová: Ščerba – Jakubov, Kolenko, Věčorek, Botur – Renta (47. Schimke), Široký, Matušík, T. Herák (67. Pristáš) – Kopel, Novotný. Trenér: Milan Procházka.