Orlová mohla skalpovat lídra

Orlová – Špatný druhý poločas stál za nešťastnou domácí porážkou orlovských fotbalistů, kteří vedli nad lídrem MSFL v poločase 2:0. Nakonec prohráli 2:3.

17.5.2015

Orlovští fotbalisté měli na to získat body.Foto: Lukáš Horák

„Přípravu na rychlostně vybaveného soupeře jsme rozhodně nepodcenili a podle průběhu prvního poločasu to snad bylo i vidět," začal rozpitvávat příčiny porážky trenér orlovského mužstva Josef Jadrný.

Jeho svěřenci skvěle pokryli Hladíka a dobře vykrývali prostory. „Devět z deseti hráčů soupeře jsou rychlostní typy, u nás nedostali prostor k ničemu," pochvaloval si Jadrný výtečně dodržené taktické pokyny.

Orlovští se ale v první půli vydali ze všeho. Dva góly v olomoucké síti po dvou nacvičených standardkách plus diktování tempa hry, to mělo i následky. „Musím přiznat, že poprvé v sezoně jsme ve druhé půli odešli fyzicky. Zastavit mladé olomoucké kluky se nám dařilo jen poločas. Pak byl lepší soupeř," uznal Jadrný.

Slavia Orlová – Sigma Olomouc B 2:3 (2:0)

Branky: 17. Kopel, 36. Cverna – 62. P. Ševčík, 63. Hladík, 89. Falta. Rozhodčí: Mikeska. ŽK: Cverna – O. Ševčík. Diváci: 30.

Orlová: Szarowski – Lisický, Skoupý, Cverna, Schroner – Panák (81. Mleziva), Limanovský, Vybíral, Tomáš (61. Uher) – Kopel, Urban (89. Kubiš). Trenér: Josef Jadrný.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nezveřejňuje celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, České republiky i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Vašeho deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi. Aplikaci e-paper (elektronické vydání novin) najdete ve spodní části těchto webových stránek. Deník v plném znění takto můžete po připojení číst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.