Orlovanům se na rezervní týmy ligových celků daří. Loni podobným způsobem vypráskali béčko Slovácka, teď zase Zlín. Moc neztrácí ani s rezervou Sigmy.

„Celý týden jsem hráčům připomínal, že to mají ve svých rukách. A končit podzim s 19 body po tom průběhu, jaký byl, a v situaci, v jaké jsme se dlouho nacházeli, by byl velký úspěch. Kluci to vzali za své, příkladně zabojovali a náš tajný cíl naplnili. Teď bude o hodně klidnější zima," mnul si spokojeně ruce trenér Josef Jadrný.

Ten po svém příchodu k mužstvu vytáhl Orlovou na dvanácté místo tabulky do bezprostředního kontaktu s celým středem MSFL. Slávisté jsou v regulérní hře o klidné jaro. „Přes zimu se bude lépe pracovat," usmíval se Jadrný po sobotním debaklu, uděleném béčku Zlína.

Celý zápas, s výjimkou jedné pasáže v první půli, se vyvíjel jednoznačně pro jeho svěřence. Už v první půli si Orlová vytvořila několik výborných šancí, které však brankou neskončily. O výsledku rozhodla fáze hry mezi 70. a 77. minutou, kdy domácí nasázel čtyři góly!

Slavia Orlová – Fastav Zlín B 5:0 (1:0)

Branky: 70. a 74. Kopel, 44. Kaizar, 72. Skoupý, 77. Urban. Rozhodčí: Cieslar. ŽK: 2:3. Diváci: 169.

Orlová: Szarowski, Klimas, Cverna, Skoupý, Schroner – Kaizar – Fiala (46. Uher), Pikulík (85. Bednárik), Tomáš (79. Kroček) – Urban, Kopel. Trenér: Josef Jadrný.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nezveřejňuje celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, České republiky i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Vašeho deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi. Aplikaci e-paper najdete ve spodní části těchto webových stránek. Deník v plném znění takto můžete po připojení číst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.