SFC Opava B – Slavia Orlová 1:3 (1:1)

Mladí Opavané se po výhře v Petrovicích chtěli dostat do středu tabulky, ale lídr z Orlové je přidržel ve spodní polovině tabulky. Lépe kombinoval a 75 minut hrací doby strávil na polovině Opavanů.

Domácí se hned ve druhé minutě dostali do vedení, když po centru z boku skóroval nekrytý Neubert. „To byla jediná naše chybička za celý zápas," poznamenal asistent trenéra Vlka na orlovské lavičce Josef Jadrný.

Slávisté se vrhli do útoku a za celý zápas si vytvořili osm tutových a pár dalších šancí navrch. Do poločasu srovnali a mohli skóre otočit. Výtečný gólman Hampel byla ale několikrát proti.

Hampel v posledním kole divize doslova vychytal petrovické borce a hrdinou utkání byl i proti Orlové. „Ten brankář se mi hodně líbil, vychytal opravdu čisté šance," ocenil zákroky opavského brankáře Jadrný, sám bývalý výborný gólman.

Po změně stran pokračovali hosté v tlaku a béčko Opavy může děkovat právě Hamplovi, že neutržilo debakl.

Branky: 2. Neubert – 18. Přecechtěl, 80. Jonek, 90. Perić. Rozhodčí: Pustějovský, žluté karty: 3:2, diváci: 120.

Orlová: Szarowski – Pražák, Bochňák, Silveira, Vyskočil – Pešek (83. Lička), Kadlčák (83. Kušnír), Kovář, Václavek (68. Jonek) – Přecechtěl, Perić. Trenér: Lubomír Vlk.

Do trafiky už ráno pro Deník spěchat nemusíte. Přečtěte si své noviny v počítači, tabletu nebo mobilním telefonu. Nehádejte se s příbuznými o oblíbenou křížovku, ale vytiskněte si ji hned v několika exemplářích.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nezveřejňuje celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, České republiky i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Vašeho deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi. Aplikaci e-paper najdete ve spodní části těchto webových stránek. Deník v plném znění takto můžete po připojení číst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.