„Máme bod po herně zdařilém průběhu. My opravdu startujeme úplně novou etapu orlovského fotbalu. Pár hráčů přebor dokonce nikdy nehrálo. Ale máme tady samé místní kluky, kromě Michala Tomáše, a ti do hry vkládají srdíčko. To je pro mě podstatné, ostatně za bojovnost bych chtěl mužstvo pochválit," začal hodnocení duelu orlovský trenér Jarmil Kopel.

Soupeř z Bílovce jej překvapil. „Je to nováček, ale nemyslím si, že by měl být v přeboru do počtu. Hrál opravdu dobře, kombinačně, po zemi a odvážně. Byl to celkem pohledný fotbal z obou stran. Chyběly pouze šance. My soupeře do žádné nepustili, ale sami jsme měli jen jednu," připomněl Kopel akci právě Tomáše.

Orlovští získali na poslední chvíli z rozpadlých Markvartovic zkušeného gólmana Michala Poláška. „Jsme rádi, že jsme Michala získali, tohle byl jediný post, kde jsem měl určité obavy," přiznal Kopel.

Slavia Orlová – FC Bílovec 0:0

Rozhodčí: Potiorek – Švec, Čuba. ŽK: 1:1. Diváci: 75.

Orlová: Polášek – Papuga, Věčorek, Malík, Herák – Koník (73. Botur), Mleziva, Široký, Kroček – Macháček, Tomáš. Trenér: Jarmil Kopel.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu většinou nezveřejňuje kompletní obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, domova i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Deníku, anebo ve zlevněné předplacené internetové verzi.
Aplikaci e-paper (elektronické vydání novin) najdete ve spodní části těchto webových stránek. Po připojení si pak můžete Deník v plném znění přečíst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.