Trenér Slavie Josef Jadrný již dopředu avizoval změny, a tak si celý zápas zahrál dorostenec Mleziva, půlhodiny dorostenec Kubiš a od začátku nastoupil i rekonvalescent Vybíral.

Během dne panovalo úděsné vedro. „Kluky jsem upozorňoval, že to bude pravděpodobně vyhovovat mladším klukům a Opava k nám přijela až s osmi hráči ročníku 1995. Začátek utkání to bezesporu potvrdil. Hosté běhali, nám se moc nechtělo," připustil Jadrný.

Z toho plynulo i vedení opavských mladíků. Protože se Jadrnému výkon v první půli nepozdával, jal se provést změny. Tou zásadní se ukázalo být přeřazení Karla Skoupého z obrany na post pravého záložníka, odkud se Skoupý dostával do šancí. „Než sám dal gól, byl tam asi čtyřikrát. Ono se to pak hodně otevřelo, oba týmy útočily, ale my měli o dost víc šancí a také dvě proměnili," přibližoval Jadrný závěr ofenzivního duelu.

Slavia Orlová – SFC Opava B 2:1 (0:1)

Branky: 74. Skoupý, 76. Schroner – 5. Kubalák. Rozhodčí: Podaný – Polák, Mikyska. Bez ŽK. Diváci: 21.

Orlová: Szarowski – Lisický, Kaizar, Mleziva, Skoupý – Tomáš (60. Kubiš), Vybíral, Urban, Schroner – Klimas (89. Dzida), Kopel (86. D. Renta). Trenér: Josef Jadrný.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nezveřejňuje celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, České republiky i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Vašeho deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi. Aplikaci e-paper (elektronické vydání novin) najdete ve spodní části těchto webových stránek. Deník v plném znění takto můžete po připojení číst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.